טל: 03-5255255
כניסה ללקוחות Funky
שכחתי סיסמא
rapid ssl
waze

קח אותי
לפאנקי

רחי מקווה ישראל 6
תל אביב

טל: 03-5255255

שעות פתיחה החנות :

א - ה 9.00 - 19.00

ו - 9.00 - 15.30

Teenage Engineering - Pocket Operators 
כאשר Teenage Engineering הציגו לעולם את ה-OP1, הם עוררו סערה של תדהמה וסקפטיות בידי רבים, אך כל מי שיצאלו להניח את ידו על המכשיר, הצהיר מיד ללא עוררין כי הקסם הוא בעיצוב הסאונד והקלות שבהן ניתן להגיע לסאונד קונספטואלי חדש או ליצירה שלמה, הכוללת ריבוי כלים מוזיקליים ללא צורך בשום דבר נוסף. לאחר מספר שניות תרצו פשוט לחבר לכרטיס קול ולהקליט כל פעולה שמתבצעת, שמא משהו יישאר מחוץ להקלטה. הכריזמה של ה-Pocket Operators וה-OP1, ניגרת מהם ופונה על קהל רחב ביותר, החל מילדי הדור הדיגיטלי, גם כאלה ללא ידע מוזיקלי וכלה בדינוזאורים של סינטיסייזרים משנות ה-70 שלא יסופקו בפחות מ-30 אפשרויות מודולאריות ו-40 נובים. מאז שהוקמה ועד היום, החזון של Teenage Engineering היה למקד את כל משאבי הפיתוח של כל מוצר לייעודו העיקרי.  כאשר מדובר בסינטיסייזרים הקטנים מסדרת ה Pocket Operators ניתן לראות ולשמוע בבירור שניתן להגיע לסאונד גדול ומגוון מתוך המארז הכי קטן שאפשר. למשל על ידי מיקום חכם ונכון של החלקים האלקטרוניים מתחת למסך ה-LCD ניתן היה להקטין את הכלי למידות קומפקטיות במיוחד החוסכות את הצורך במארז מגן. 

 
 
מסך ה LCD בעיצוב ייחודי לכל כלי:


 
 
 
שלושת הכלים החדשים שהגיעו אלינו היום:

PO-20  arcade (סגול)  מעניק סאונדים מסינטיסייזרים של משחקי המחשב הראשונים וקונסולות ידניות כמו Nintendo Gameboy, סאונדים של תופים ואפקטים של משחקי מחשב ו- Chiptune.
 
PO-24 office (צהוב)הוא מכונת תופים מבוססת "רעשים" וסיקוונסרהמשתמשת בדגימות ומנועי סינטזה יחדיו. חלק מהדגימות לקוחות ממכשור משרדי כמו ארדיסק ZIP, פלופי, קליקים של עכבר ורעשי מדפסות.
 
PO-28 robot (אדום) הוא סינטיסייזר 8-Bit בתוספת מכונת תופים קטנה. סה"כ 15 מנועים הניתנים לעריכה למגוון סאונדים בעלי אופי נוסטלגי. 

כל הכלים מכילים:

 
-סיקוונסר 16 צעדים
-16 תבניות
-נעילת פרמטרים
-רמקול מובנה
-כניסה ויציאה 3.5mm
-יכולות סנכרון לעייפה
-מסך LCD בעיצוב ייחודי לכל כלי.
-סטנד מתקפל
-תצוגת שעון ושעון מעורר
-פעולה על סוללות 2xAAA ( ניתן גם לחבר שנאי )
-זוג סוללות מספיקות לחודש של עבודה או שנה במצב המתנה
 
 

הודות ליכולות הסנכרון בין הכלים ולבקשת קהל לקוחותינו אנו מציעים את ה
"Pocket Operator Pack".

חבילה הכוללת:
3 כלים לבחירתכם (אחד מכל סוג)
במחיר מבצע של: 
999 ש"ח בלבד (מחיר יחידה 399 ש"ח) 

הדגמות:
 
 
PO-20 arcade