טל: 03-5255255
כניסה ללקוחות Funky
שכחתי סיסמא
rapid ssl
waze

קח אותי
לפאנקי

רחי מקווה ישראל 6
תל אביב

טל: 03-5255255

שעות פתיחה החנות :

א - ה 9.00 - 19.00

ו - 9.00 - 15.30

ARTURIA V Collection 5
V-Collection 5 היא חבילת הפלאג-אינים הגדולה והחלומית ביותר עד היום מארטוריה הכוללת את כל הסינטיסייזרים, אורגנים, פסנתרים חשמליים ואקוסטיים המשומשים ביותר בהיסטוריה המוזיקלית של האנושות, מ 60 השנה האחרונות בחבילה אחת!


החבילה כוללת רישיון מלא להפעלת 17 כל נגינה עם מעל ל 5000 סאונדים נוסטלגיים החשובים בכל הפקה ופריסטים מז'אנרים עדכניים, כולם ניתנים ליצירה ועריכה "מ0", זאת בזכות שיכפול מדויק של המנועים בטכנולוגיית TAE המבוססת על 17 שנות ניסיון של מידול רכיבים אלקטרונים ופיזיקלים.  


הפלאג-אינים מכילים גם תוספות מודרניות ומבורכות כמו פוליפוניה לכלים שבמקור היו מונופונים (כמו מוג מודל-די פוליפוני או אוברהיים סם פוליפוני) שמירת פאצ'ים לסינטיסייזרים מודולאריים וחלקים חדשים כמו סיקוונסר אוטומציות, ארפג'יטור ושחזור של אפקטים מפורסמים המעניקים יכולות עדכניות לכלים שלא היו אפשריות במקור.
כל הפלאג-אינים פועלים בכל תוכנה מקצועית, בכל הפורמטים ל Windows/Mac או כתוכנה עצמאית.
  
 
 
ועכשיו V-Collection 5 במחיר הנמוך ביותר בעולם לקונים הראשונים

1750!

פחות מ 100 שקלים לכל תוכנה!
  • יותר מ 17 כלים! : Analog Lab, Synclvier V, B-3 V, Mini V, Piano V, Stage-73 V, Matrix-12 V, Farfisa V, Solina V, Sem V, Wurli V, Jup-8 V, ARP 2600 V, CS-80 V, Prophet V, VOX Continental V, Modular V
  • יותר מ 5000 סאונדים נוסטלגיים, קלאסיים, עדכניים וחדשנים באיכות גבוהה מכמות עצומה של מתכנתי סינתזה.
  • תוכנת AnalogLab מנהלת את כל המנועים והסאונדים של כל הכלים מממשק אחד עם עריכה מלאה ( פתיחה של הפלאג-אין המקורי מתוך תוכנת AnalogLab ) מעניקה חיפוש קל של סאונדים על פי כלי, סוג צליל, ז'אנר, אופי וכו'...
  • כל כלי נגינה ניתן להפעלה כתוכנה עמצאית או כפלאג-אין בפורמטים VST/AU/AAX
  • גרפיקה ברזולוציה גבוהה תואמת גם למסכים גדולים
  • כל הכלים בעלי אופן תפעול דומה של חיפוש סאונדים, עריכה, שמירה, יצוא, הטמעה...
  • מיפוי MIDI בלחיצת כפתור, מיפוי אוטומטי לכל המקלדות של ארטוריה ולמקלדות NKS של Native Instruments.
  • התקנה וניהול רישיונות פשוט יותר מאי-פעם, התקנה אחת "דואגת" להכל!
 
 

 להורדת DEMO של התוכנות, הורידו והתקינו את הArturia Software Centerובחרו את התוכנות אותן אתם רוצים לבדוק
התוכנות פועלות במצב DEMO בצורה מלאה אך ל 15 יום בלבד

 כל המנועים וכל הסאונדים של הפלאג-אינים במקום אחד המעניק חיפוש על פי מגוון עצום של קריטריונים, ניהול ספריות סאונדים ומיפוי מהיר לכל הפלאג-אינים ממקלדות של ארטוריה. ה Analog Lab2 מעניקה פתיחה של הפלאג-אינים מתוך התוכנה עצמה ( כאשר היא עובדת עצמאית או כפלאג-אין ) לבעלי V-Collection והיא מכילה את כל הסאונדים בסנכרון לכל הכלים בחבילה. הדרך המהירה והקלה ביותר לשלוט בעושר העצום מהכלים של ארטוריה. 
 
 
 
  

 
הפסנתר\אורגן החשמלי האגדי אשר יוצר במשך עשור מ 1972-1982. ה Wurlitzer זכה להצלחה עצומה בזכות הסאונד המוכר מלהקות רוק עם סאונד עבה ואגרסיבי יותר מ Rhodes המפורסם "שחותך" מיקס בקלות יתרה.

   


 

 


 

 
אורגן קומבו משנות ה 60, אחד מהראשונים לשלב יכולות סינתזה במבנה "אורגן". בעל סאונד קלאסי ומוכר מכמות עצומה של שירים וקטעים משנות ה 60 שעשה קאמבק בשנות ה 80 וחוזר היום. כולל אפקטים מובנים אשר ידועים כהרמוניים עם הסאונד של ה Farfisa ויכולות נגינה חדשות.

  
 


 


 

 
ה Stage-72 V מעניק את הסאונד האותנטי של שתי הגרסאות המפורסמות של האורגן הפופולארי יותר עד היום. גרסת "הסטנד" וגרסת "המזוודה". שתיהן כוללות את כל השלטים המכנים המקוריים, ליין של אפקטים תואמים חדשים ומגברים מובנים. 

   


 
 


 

 
אחד מהסינטיסייזרים הנחשקים ביותר בהיסטוריה, יוצר בכמות מצומצמת והיה נחלת האומנים העשירים ו"החנונים" ביותר (עלות שבין 13K-400K$). זהו הסינטיסייזר הדיגיטלי שהתחיל את הכול! זהו הגביע הקדוש של עולם הסינתזה משנות ה 70 וה- 80. ארטוריה הצליחו לשים ידם על שתי מערכות שכאלה אשר משכפלות את כל החלק האנלוגי עם כל האלגוריתמים בצורתם המקורית. ה SyncLavier V נוצר בשיתוף פעולה עם המתכנת המקורי Cameron Jones ש"נתן את חתימתו" על גרסת ה V.

  

  
 
 

 
האורגן המפורסם והמצליח ביותר של Hammond. הסאונד המוכר מ Jaz/gospel/Rock/Reggae/R&B. נמצא כסטנדרט כמעט בכול אולפן מסחרי בזכות הסאונד הכל כך מוכר ומובקש. העיצוב מבוסס electromagnetic tonewheel העניק לא סאונד עם "בשר" שלא נמצא בשום אורגן מבוסס טרנזיסטורים שהגיע אחריו. ה B-3 V כולל את ה Rotary Speaker, חבילת אפקטים מבוססי פדלים קלאסיים ומודולציות חדשות. 

  
  
 

 
תוספת חדשה ל V-Collection, המלך של כל הקלידים, בדמות 9 פסנתרים המפורסמים ביותר בעולם. כולם מבוססים על הדמיה פיזיקלית בטכנולוגיה החדשה ביותר, ללא שימוש בדגימות המעניקה שליטה עצומה על הסאונד האותנטי של כל כלי. מבחירת הכלי, לאפשריות כיוון ( או חוסר כיוון ), מיקום מיקרופונים בהקלטה, בחירה של חדרים ועוד ועוד...
 
 
  
   

  

  
סופר-סינטיסייזר של אוברהיים משנות ה 80 הידוע בפדים עשירים, לדים שמנים ואפקטים משוגעים. ה Matrix 12 V הוא המלך של הסינטיסייזרים האנלוגיים הפוליפוניים.     
 
 


 
הסאונד הקלאסי של הסולינה String Machine הועתק רבות וסומפל אך מעולם לא נבנה מחדש כמנוע המקורי ברמת דיוק חסרת תקדים. כולל את שני הגרסאות MK1 ו- MK2, מעגל ensemble והסאונד הקלאסי משנת 1978.


 

 
 


 
סאונד "האורגנים" של שנות ה 60 והאורגן המפורסם ביותר מבוסס טרנזיסטורים. כל רכיב של ה VOX שוכפל ב VOX V עם מגוון תוספות חיוניות המבוססות על דרכי עבודה של יותר מ 20 שנה. האפקטים שהיו הולכים יד ביד גם כאן והפיצ'רים כמו Jenings J70, Full Rank drewbars עם צורות גל נוספות חדשות, פדלים ועוד...
 
 
אופי סאונד מלוכלך וגולמי, מושלם לסטבס של DnB, בסים פאנקים ו”דרונים” חלליים. ה ARP2600 V הוא כלי וורסיטלי באמת עם סאונד נושך.

   

 
  
 

 
זוג כוכבים מההיסטוריה של Dave Smith. ה Prophet-5 וה Prophet VS הכלים הפופולאריים ביותר היום ב electro, dub, sound system אחד עם מנוע אנלוגי לחלוטין והשני אנלוגי מבוסס צורות גל דיגיטליות. סאונד קריספי דיגיטלי שחותך את המיקס אבל באותו הזמן יושב מצוין עם סינטיסייזרים אנלוגיים. 

    
 

 
 
 


 
הסינטיסייזר המושלם עם הסאונד הגדול ביותר שאפשר לבקש. אופי מסיבי אך רך, "הצעצוע" האהוב על מגוון אומנים לאורך ההיסטוריה, מ Stevie Wonder והסאונדטרק של Blade Runner. מושלם לפדים וסטרינגס עוצמתיים ומרגשים. 

    
 


 
 
 
 
 
מאז 1981 ה Jupiter של Roland מככב כאחד מהסינטיסייזרים עם הסאונד העשיר ביותר עם מורכבות אינסופית. מפדים חמים, ללידים קריסטלים וארפגיטורים ובסים של אסיד. ה Jupiter 8 V מוסיף מודלוציות חדשות ואפקטים מובנים נשלטי מודולציות שלוקחים את הסאונד הקלאסי למחוזות חדשים ורעננים. 

    
 

 

 
המודול המפורסם ביותר של Oberheim עם בסים גדולים וסאונד אורגני, במקור שימש כהרחבה לדואופוניה או כתפקיד נוסף לסינטיסייזרים מונופונים ובמהרה הפך לסינטיסייזר עצמאי מבוקש הודות לפילטר רב המצבים. ה Oberheim SEM V מעניק בפעם הראשונה פוליפוניה שמבהירה את כמות העושר והאורגניות הטמונה ב SEM V עם אפקטים חדשים ומודולציות רעננות. 

     

 
 


 
הכוכב של עולם האנלוג בשנות ה 70 האחראי על הסאונד אפקטס של כל הסרטים המציורים, סרטי SCI-FI, יצירות מוזיקליות בידי הקומפוזיטורים המוכרים בעולם והתפקידים האלקטרונים הראשונים במוזיקה פופלארית. כלי מושלם לחיפוש סאונדים חדשים עם אופי שמן, חם ומתוק.

      
 


 
מפאנק של שנות ה 70 עד למוזיקת גנגסטרים של שנות ה 90.ה MINI V הוא אחד מהסינטיסייזרים המפורסמים ביותר אי-פעם. ה MINI V לוקח את המנוע המקורי ומעשיר אותו בפוליפוניה ומודולציות נוספות שהופכות אותו גם ל Memorymoog.