טל: 03-5255255
כניסה ללקוחות Funky
שכחתי סיסמא
rapid ssl
waze

קח אותי
לפאנקי

רחי מקווה ישראל 6
תל אביב

טל: 03-5255255

שעות פתיחה החנות :

א - ה 9.00 - 19.00

ו - 9.00 - 15.30

Cymatic Audio משהו חדשחברת Cymatic Audio השווצרית הוקמה בשנת 2013 ובמהירות נכנסה לתודעה העולמית בזכות מכשירי הקלטה ניידים המשמשים גם ככרטיסי קול מקצועיים במחירים חסרי תקדים. המוצרים של Cymatic הונדסו על טהרת פשטות הפעלה לצד איכות סאונד גבוהה, הם חוסכים את הסיבוכים והכאבי ראש הקשורים להקלטה או השמעה בהופעות (עם מחשב וכרטיס קול) בפתרון פשוט אך איכותי הפועל בלחיצת. עכשיו הטכנולוגיה החכמה הזאת הגיעה אלינו לפאנקי ובמחירים נגישים שפשוט לא היו קיימים בתחום עד היום.
 

עכשיו הטכנלוגיה החכמה הזאת הגיעה אלינו לפאנקי ובמחירים נגישים יותר מאי-פעם!
 נתחיל מה LR-16 וה LP-16, מכשירים קומפקטיים ואיכותיים במיוחד המעניקים הקלטה והשמעה רב ערוצית ללא מחשב, או ככרטיס קול מקצועי במחיר ששובר את כל המוסכמות!
 

הLP-16מעניק השמעה של קטעים ב 16 ערוצי יציאה נפרדים בחיבורי PL מאוזן ברזולוציה של 24Bits 44.1-48kHz מכרטיס USB או ארד-דיסק נייד. מושלם כתחליף מחשב בהופעות המנגן פלייבק. ה LP-16 מעניק סידור קטעים בזמן אמת להתאמה לבקשות הקהל או בהתאם לשינויים בזמן המופע ושליטה מרחוק מפדל Sustain פשוט לרגלי המתפעל\אומן.

הLR-16הוא מקליט נייד המתחבר לחיבורי ה insert בקונסולה המקליט 16 ערוצים אנלוגיים ברזולוציה של 24Bits 44.1-48kHz לתוך ארד-דיסק נייד סטנדרטי בלחיצת כפתור אחת. הקטעים המוקלטים מועברים בקלות לתוכנת העריכה האהובה עליך (DAW) לשם עריכה ומיקס.אין יותר תירוצים להקלטת סטריאו חובבנית בהופעה או חזרה!

 
 

גם כרטיסי קול מקצועיים ל Mac/Windows ו- iOS בחיבור USB2!

הLR-16 בחיבור לכל מחשב או iPad הוא כרטיס קול מקצועי המעניק 16 כניסות להקלטה בחיבורי PL מאוזנים, זוג יציאות להשמעה ויציאת אוזניות נפרדת. ה LR-16 בעל מיקסר פנימי 32bit המעניק מוניטור בזמן אמת בהשהייה אפסית ויכולות ניתוב חכמות בחיבור USB2 ללא צורך בשנאי. מושלם "לאולפניי סינטיסייזרים, מודולר"  או אולפנים אקוסטיים (בצירוף מיקסר או קדם מגברים) המחפשים פתרון איכותי בעל יחס עלות לתועלת הגבוה ביותר עד היום בתחום.
 
הLP-16 בחיבור לכל מחשב או iPad הוא כרטיס קול מקצועי המעניק 16 יציאות PL, זוג כניסות להקלטה ויציאת אוזניות. אידיאלי לאולפנים המחפשים פתרון למיקס חיצוני לשליחה של 16 ערוצים נפרדים מהמחשב לקונסולה או מכשיר Summing אנלוגי. 
דרייברים

מחשבי windows מקבלים דרייבר ASIO2 מקצועי המעניק השהיות נמוכות עם עדכוני Firmware שוטפים ודרייבר WMA לצורכי מערכת ההפעלה.
מחשבי Mac ו- iPad נהנים מדרייבר Core Audio העדכניים ביותר.
  

 מנוע ה DSP הפנימי מעניק ניתוב ערוצים בהשהייה אפסית הניתן לשליטה מה LR-16 / LP-16 או בעזרת עורך מכל מחשב.


 
 


 
  
 
 
uTrack24- לסאונדמן, ללהקה, בהופעות ובאולפן.

ה  uTrack24  החדש הוא הפתרון המקצועי והמשתלם ביותר להקלטה והשמעה רב ערוצית של 24 כניסות ו-24 יציאות נפרדות במידות קומפקטיות במיוחד של 19" 1u לאנשי מקצוע ולהקות. 


הוא פועל עצמאית, ניתן לשרשור ( לעד 4 יחידות = 96 כניסות 96 יציאות) והוא מגיע עם 24 כניסות ו-24 יציאות אנלוגיות מאוזנות בחיבורי D-SUB25. חשוב מכל, ה uTracl24 בעל יכולת חיבור דיגיטליות בכל הפורמטים מ MADI ל ADAT ולפרוטוקלים החדשים של AES67 כמו Dante או Ravenna.
 

מאפיניים בסיסיים:
 
 • הקלט 24 ערוצים ברזולוציה של 24Bits ותדר דגימה של עד 96kHz ישירות לארד-דיסק USB בלחיצת כפתור אחת. לאחר מכן העבר את קבצי האודיו בקלות לתוכנת העריכה שלך.
 • נגן עד 24 ערוצי נפרדים ברזולוציה של 24Bits ותדר דגימה של עד 96kHz, שנה רשימות שירים בזמן נגינה  או חבר לקונסולות וקופסאות במה בכל חיבוריות דיגיטלית אחרת בעזרת כרטיסי הרחבה.
 • שלוט מרחוק בכל הפרמטרים של המכשיר מכל מחשב, טאבלט או טלפון חכם.
 • הקלט 24 ערוצים ונגן 24 ערוצים מתוך כל מחשב מובסס Windows / Mac או iPad בחיבור USB2. כולל ניהול DSP מהחזקים והמהירים הקיימים היום עם דרייברים המתעדכנים בדחיפות (מבוססי Core Audio ו- ASIO 2.3) 
 
שרשור

ניתן לשרשר עד 4 מכשירים לעד 96 ערוצי השמעה ו- 96 ערוצי הקלטה בסנכרון Bit Correct הפועל כיחידה אחת.שליטה:

 
שליטה מלאה מקדמת המכשיר, עם כפתורי Transpose גדולים ומוארים. 
נשלט אלחוטית דרך כל מחשב (windows/mac) טאבלט (iPad/Android) או טלפון (iOS/Android) בעזרת תוכנה או אפליקציה חינמית. ניתן גם לשלוט בהפסקה של הנגינה והפעלה בעזרת פדל Sustain פשוט. חיבוריות:

 
החיבורים האנלוגיים מגיעים במחברי D-SUB 25 המעניקים 24 כניסות אנלוגיות מאוזנות ו 24 יציאות מאוזנות.  צמות אופציונאליות מעניקות יציאות ב XLR או TRS.
 
החיבוריות הדיגיטלית מגיעה בשלושה כרטיסי הרחבה (תמונות למטה)
 • חיבוריות Audio Over IP ( כבל RJ45 ) התומכת בכל הפורמטים החדשים של AES67 כמו: AES67/DANTE/QLAN/AXIA/LiveWire
 • חיבוריות MADI במחברים אופטיים או BNC בכל הפורמטים הקיימים וכמות ערוצים.
 • חיבוריות ADAT תומכת S/MUX 
 כרטיסי ההרחבה האופציונלים מעניקים חיבוריות לכל מערכת\קונסולה דיגיטלית:

 


ב 2016 "סימטיק" הפכה לחלוצה בתחום האודיו מבוסס רשת עם מוצרים חדשים שפורצים דרך חדשה לאודיו רב-ערוצי כמו הAudioLanהמבוסס על פרוטוקול AES67 הכולל בתוכו את כל הסטנדרטים כמו:
Ravenna/Dante/QLAN/AXIA/LiveWire
סימטיק אודיו היא שותפה רשמית ל “Ravenna” (קוד פתוח ל Audio Over IP ) וחברה ב MNA (ר"ת ל Media Networking Alliance)

 


 

  


כרטיס קול מקצועי 24 כניסות ו-24 יציאות אנלוגיות בחיבור USB2
 
חבר כל מחשב או מכשיר נייד בחיבור USB2 והפוך את ה uTrack24 לכרטיס קול מקצועי בחיבור USB עם 24 כניסות ו-24 יציאות אנלוגיות מאוזנות מבוסס DSP חזק ל Mac/Windows/iPad במחיר שערורייתי!
 
 
תומך בכל הדגמים מסדרת X32/M32: 

X32 / X32 Compact / X32 Producer / X32 Rack / X32 Core / M32 / M32C / M32R


הקונסולות הדיגיטליות של ברינגר ומידס ( Behringer & MIDAS ) מסדרת X32 ו- M32 הפכו במהירות לכלי החשוב של טכנאי סאונד בהופעות בכל העולם. הן קלות לשימוש, נשמעות טוב, בעלות כמות גדולה של אפשרויות ומפתיעות במחיר.
 
למרות כל הפיצ'רים של המיקסר הדיגיטלי שלכם בוודאי רציתם אך לא יכולתם:
 
 • להקליט בפשטות 32 ערוצים נפרדים אל תוך ארד-דיסק USB בלחיצת כפתור אחת
בלי לחפש איפה שמנו את המחשב,לפתוח סשן חדש, לפתוח ערוצים חדשים בתוכנה ולקוות שהכל יעבור חלק...

פשוט להפעיל בלחיצת כפתור הקלטה של 32 ערוצים "ולשכוח" עד שההופעה הסתיימה
 • להתחיל את הבדיקות סאונד עם עד 32 ערוצי נגינה נפרדים, בנוחיותך מבלי לחכות למוזיקאים. יצירה של לופ בזמן אמת מעניקה את היכולת לכוון את הסאונד בדיוק כמו שהיית רוצה למיקס המושלם.
 • לשלוטה במקליט מרחוק בקלות מכל מכשיר, מבוסס Windows/Mac/iOS/Android
 • להנות מכל הפיצ'רים האלה ולשמור על התפקוד של הקונסולה שלך בדיוק כמו שהתרגלת. ובנוסף ליהנות מכרטיס קול 32 כניסות ו-32 יציאות מבוסס DSP מהמתקדמים והאמינים הקיימים היום.
 
 
כרטיס קול מקצועי בחיבור USB2

הuTrack-x32משמש ככרטיס קול מקצועי 32x32 בחיבור USB2 הפועל מול כל מחשב Windows/Mac או iPad עם iOS.
דרייברים מהירים בעלי נצילות גבוהה במיוחד מתעדכנים דחופות ל Windows ו- Mac הודות לטכנולוגית ה DSP המשובחת.
 

  הרחב את הקונסולת X32/M32 שלך מעבר "למיקס בלבד" וקבל סוס עבודה להקלטה, השמעה ומיקס, בהופעות ובאולפן.

כשיש צורך בשליטה אלחוטית ( או חוטית ) מרחוק,  ה uRemote היא תוכנה ואפליקציה חינמית מ Cymatic Audio המעניקה שליטה מכל מחשב, טאבלט או טלפון חכם באמצעות Wi-Fi או כבל Ethernet על ה uTrackx32 וה uTrack24.

למרות שכל האפשרויות ב uRemote קיימות ישירות מהמכשיר עצמו ה uRemote מעניקה שליטה מרחוק ואינה מצריכה להיות קרובים ליחידה. השליטה כוללת בין השאר, הפעלה של הקלטה\השמעה מרחוק כולל בחירה של קטעים, סידור קטעים, הפסקה, הפעלה וכו'..שליטה מכל מכשיר חכם בנמצא

מחשבי Windows/Mac, טאבלטים וטלפונים חכמים מבוססי iOS ל iPhone/iPad או Android