טל: 03-5255255
כניסה ללקוחות Funky
שכחתי סיסמא
rapid ssl
waze

קח אותי
לפאנקי

רחי מקווה ישראל 6
תל אביב

טל: 03-5255255

שעות פתיחה החנות :

א - ה 9.00 - 19.00

ו - 9.00 - 15.30

elektron Analog Drive - המלך החדש של פדלי הדיסטורשיין!

 

אחר שזיעזעו את עולמנו עם ה-Analog Heat המשיכו והגדילו Elektron לעשות ופיתחו את ה-Analog Drive. 
כמו אחיו הגדול, מדובר באפקט מולטי דיסטורשן  משולב EQ בעל 8 מעגלים אנלוגיים טהורים  (פירוט בהמשך).
רק שהפעם, כל הטוב הזה מגיע בתצורת Stompbox/פדאל עם True Bypass ומכיל כניסת High Z/ Instrument לגיטרה/בס או כל סינטיסייזר אחר שתרצו.

מעבר ל-8 מעגלים אנלוגיים שונים של דיסטורשן/ סטורציה ואוברדרייב, דבר שלכשעצמו פנומנלי, מציע ה-Analog Drive אפשרויות "פיסול" נרחבות על מנת שתוכלו להגיע בדיוק לטון ולטקסטורה שתרצו. EQ פרמטרי בחלקו יאפשר לכם לגשת לתדרי Low, Mid ו-High כאשר בתחום האמצעי תוכלו אף לבצע סריקה של התדר! Mid Freq. 
כפתור Gain, כמו תמיד, לשליטה על "כמות" הדיסטורשן ו-Level הקובע את עצמת היציאה לאחר הסיכום של כל מניפולציות העיוות וה-EQ.

 
 


 
 
  • Clean Boost : הגבר טבעי של הסיגנל בין 0-20db, מתבצע באמצעות המתח הפנימי של הפדאל על מנת להבטיח מספיק Headroomm.
  • Mid Drive:  כפי שמבינים מהשם מדובר בדחיפת תחום התדרים האמצעי לדיסטורשן. אלקטרון משווים את המעגל ל-" פדאל הירוק המפורסם". אנחנו נחשוף כאן שכנראה מדובר ב-TubeScreamer של Ibanez. בהחלט שם דבר בקרב גיטריסטים של מטאל, פאנק, הארדקור ורוק. יותר מדי Mid? פחות מדי בס? יש EQ.
  • Dirty Drive: מזכיר FUZZ אולד סקול "דרומי", מלוכלך ולעתים בלתי צפוי במידה נכונה. דרונים, סטונר, סלאג' וז'אנרים היפסטריים נוספים יהנו מהחיספוס של הסאונד.
  • Big Dist: דיסטורשן עוצמתי אך חלק, משאיר את תגובת הבס הדוקה וברורה. דיסטורשן רוק קלאסי כמו שאפשר לצפות ממגבר Marshall גדול פתוח עד הסוף.
  • Focused Dist: דיסטורשן עם דגש על התחום שבין Mid ו-High, תחום שמרכז את האיזור הכי רגיש ע"יי האוזן האנושית. ניתן לתאר את המעגל הזה כמהדורה מפורטת יותר של הפדאל המיתולוגי Centaur. אנקדוטה קלה - פדאל ה-Centaur של חברת Klon שכבר אינה קיימת, נמכר באיביי בכ-3000$.
  • Harmonic Fuzz - אפקט Fuzz וינטאג'י ועגול. מעולה גם לבס.
  • High Gain - דיסטורשן חזק עם גיין גבוה אך פירוט ברור של תנודת מיתרים ותחום תדרים גבוה. ססטיין ארוך ויציב  כמו קיר.
  • Thick Gain - אחרון ולא "חביב" בכלל, דיסטורשן עצבני שנשמע כמו 10 פרה אמפים מחוברים בטור. קריספי ועמוס הרמוניות. מושלם עם Palm Mutee - חסימת המיתר עם כף היד. ע"פ המתכון השוודי - מומלץ להגביר גבוהים באיקיו לסאונד גיטרה חותך במיוחד.לכל מי שקורא ותוהה לעצמו עד עכשיו : " אוקיי, אחלה והכל אבל האם ניתן לשמור פריסטים?" - אז התשובה היא כן!
למוזיקאים מופיעים אפשרות השמירה היא קריטית, זרימה וקלות תפעול בכל הקשור למעבר בין פריסטים וכמובן שליטה באמצעות MIDI, ע"יי קונטרולרים וציוד חיצוני עבור כל פרמטר על גבי ה-Analog Drive. מלבד שליטה MIDI, אפשר גם לשלוח פקודות MIDI ממנו והלאה.
 
בגזרת השליטה האנלוגית - ניתן לחבר Expression Pedal בשני מצבים:
  • EXP MID - שליטה רגלית אקספרסיבית על התדר האמצעי - תהפוך את האפקט לפדאל WAH לכל דבר.
  • EXP GAIN - שליטה רגלית ב-"מעטפת" של עצמת הדיסטורשן. למעברים חלקים או חדים בהתאם לתוכן המוזיקלי המתאים.
 
באשר לאיכות הבנייה והזיווד, צפו את הטוב ביותר מאלקטרון כמו שהורגלנו מהחברה הזו, מארז אלומיניום קשיח עם כפתורים איכותיים ביותר ומסך לד.