טל: 03-5255255
כניסה ללקוחות Funky
שכחתי סיסמא
rapid ssl
waze

קח אותי
לפאנקי

רחי מקווה ישראל 6
תל אביב

טל: 03-5255255

שעות פתיחה החנות :

א - ה 9.00 - 19.00

ו - 9.00 - 15.30

ARTURIA - MINILAB MKII המינילאב החדשה
המינילאב  החדשה פורצת גבולות בתחום המקלדות השליטה הקומפקטיות. היא מבוססת על טכנולוגיות חדשות לחלוטין כמו קלידים בעיצוב קניני שבאמת מעניקים יכולות נגינה כמו שצריך, פדים בעלי רגישות גבוהה עם תאורה צבעונית אחורית, נובים חדשים ויותר מדויקים, רצועות שליטה ל pitch ומודוליישן עם דיוק שמאתגרת מסכי מגע וחבילת התוכנות המשודרגת עם כל מנועי הסינתזה של ארטוריה במיפוי מלא ישר מהאריזה: ,תוכנת Analog Lab Lite, פסנתר כנף model D של Steinway ותוכנת היצירה Ableton Live Lite 9, בעלות יותר גבוהה מהמקלדת עצמה!

25 קלידי Slimkeys "סגורים" שקולים למחצה semi weighted action

 
נתחיל מהמקלדת, החלק החשוב בד"כ במקלדת שליטה, הקלידים הוחלפו ב25 קלידים החדשים בעיצוב של ארטוריה. הם  נקראים SlimKeys (כמו ב Keystep!) ארוכים יותר, מעט רחבים יותר, בעלי תנועה ארוכה הרבה יותר, סגורים בחלקם התחתון למניעת כניסת אבק ועם תחושה נכונה ודיוק שמאתגר מקלדות גדולות. זאת מקלדת שליטה שאפשר לנגן עליה באמת כמו שצריך! טוב לנגנים שאוהבים להתפנק על קלידים טובים  אבל רוצים לחסוך במקום באולפן או כמקלדת "בדרכים".
 


פדים משופרים ורגישים עם תאורה צבעונית

 
הפדים עכשיו מגיעים עם תאורה צבעונית מלאה (RGB) התואמת למה שאנחנו רואים בתוכנה עם רגישות משופרת ל Velocity ו- Pressure ( עוצמת הקשה ולחץ קבוע). הכפתור  שהופך את 8 הפדים ל 16 נשאר ובכך מגדיל את היכולות לפי שתיים בלחיצה אחת.
 


 

 
נובים אינסופיים (מקודדים)
 
נובים חדשים אינסופיים אשר אינם מקפיצים ערכים בתוכנה שודרגו במנגנון מדויק יותר,  שניים מהם גם לחיצים על מנת לבחור פריסטים, מעבר בין קטגוריות, סצנות וכו'. ניתן לבחור את סוג הפעולה Control/Reletive Control לתאימות לכל תוכנה ותמיכה ברזולוציות גבוהות של RPN/NRPN (רזולוציה של 14Bit) לתנועה חלקה של ערכים.
 
 


סטנדרט חדש בתחום המקלדות והתחשבות רבה בתהליכי עבודה.
 
כמו ה MINILAB ה MINILAB MKII מגיעה עם מעבר מהיר בין ערוצי MIDI בלחיצת כפתור בשילוב 16 הקלידים הראשונים על מנת לעבור בין 16 פלאג-אינים \תפקידים שונים. כפתורי ה Transpose שולטים על מעבר בין אוקטבות בתחום אוקטבות מלא. ה MINILAB MKII כקודמתה מעניקה כניסת פדל Sustain , גם נכון להיום אלו שני המקלדות הקומפקטיות היחידות בעולם עם כניסת פדל. 


 
 
לראשונה על מקלדת שליטה, משטחי שליטה Capacitive Touch 
 
משטחי השליטה של ה Pitch ו Modulation (או כל ערך אחר לבחירה ) הם חלק ייחודי במינילאב 2. 
הם מבוססים על טכנולוגית Capacitive Touch החדשה המעניקה רגישות ודיוק מרביים, מה שאומר שאין יותר שום צורך להפעיל לחץ על רצועת המגע, כל מגע אפילו הקל שבקלים יגיב בצורה מושלמת ובדיוק, כמו במסך של iPhone. מכוון שמדובר ברכיב שליטה ללא חלקים נעים הן משמעותית אמינות יותר מבלי הבלאי המעצבן של גלגלות המתחילות לשלוח פקודות מבלי שיגעו בהן. אפשר גם לקפוץ בין נקודות בכל ערך ישירות ליכולות נגינה חדשות ועוד יתרון החשוב לנו הוא שרצועות מגע לא מקפיצות ערכים, למשל, בגלגלות סטנדרטיות, עם הזזתם את גלגלת המודוליישן למחצית, כשתעברו בין פריסטים לא תשמעו אותם בצורתם המקורית אלה עם 50% מודוליישן. התופעה הזאת נמנעת לראשונה לחלוטין. 
 

 

 
 
 

חבילת התוכנות המכובדת כוללת כל מה שצריך כדי ליצור מהרגע הראשון בעלות שעוברת בקלות את המקלדת עצמה כנהוג מארטוריה


עם תוכנת Analog Lab Lite הכוללת את כל המנועים של הפלאג-אינים של ארטוריה בתוכנה אחת עם מיפוי מלא למקלדת ומגוון ענקי של סאונדים ופיצ'רים שנשמעים פשוט מדהים עם עריכה רחבה של יותר מ 200 ערכים הממופים אוטומטית למקלדת והופכים את המינילאב לסינטיסייזר עוצמתי ביצירה ובהופעות.  


תוכנת Grand Piano V מעניקה סאונד איכותי והראליטי ביותר היום של פסנתר כנף גדול עם כל הדקויות והיופי שבכלי האקוסטי המפורסם והמשומש ביותר בהיסטוריה של המוזיקה, ה SteinWay Model D Grand. 
כדי להתחיל מהרגע הראשון ה Minilab MKII כוללת גם את תוכנת Ableton Live Lite 9, תוכנת יצירה הכוללת הקלטה ועריכה של MIDII ואודיו, כמות ענקית של אפקטים באיכות אולפנית, אפשרויות עריכה מתקדמות בסטנדרט אולפני וכמובן היכולת להעלות את הפלאג-אינים המצורפים Analog Lab Lite/Model D Grand Piano (פועלים גם עצמאית).