טל: 03-5255255
כניסה ללקוחות Funky
שכחתי סיסמא
rapid ssl
waze

קח אותי
לפאנקי

רחי מקווה ישראל 6
תל אביב

טל: 03-5255255

שעות פתיחה החנות :

א - ה 9.00 - 19.00

ו - 9.00 - 15.30

ראשי ← מוצרים ← מותגי יבוא ← SPL
כרטיס קול - SPL - Crimson מהדורה מיוחדת ומוגבלת בצבע לבן
קטגוריה: SPL
מק''ט: SPL Crimson White
מחיר: 3,390 ₪
עלות משלוח: 49 ₪
מס' תשלומים (ללא ריבית): עד 10
* ניתן לשלם בקרדיט
כמות: 
סוג אספקה: שליח
הוסף לסלחדפסשלח לחבר
מהדורה מיוחדת לכרטיס קול High-End של SPL  Crimson בצבע לבן לכמות מוגבלת עולמית

לא זכור לנו כרטיס קול מקצועי שזכה בכל כך הרבה ציונים לשבח במגזינים מקצועיים כמו ה Crimson. חברת SPL  יצרו כרטיס קול מזן חדש, אלגנטי ומעורר השראה עם ביצועי אודיו משובחים במחיר חסר תקדים בכל קנה מידה. ה Crimson משלב את הניסיון הרב של SPL בהנדסת הרכיבים האנלוגיים הקריטיים ביותר בהקלטה ובהשמעה עם 4 כניסות ויציאות אנלוגיות מאוזנות בחיבורי XLR, זוג פריאמפים משובחים, זוג כניסות דיירקט, זוג מגברי אוזניות עם שליטה נפרדת והכל באיכות בוטיק גרמנית כיאה ל SPL . אבל זאת רק ההתחלה, ה Crimson הוא גם יחידת בקרה מקצועית ושלט מוניטורים שקוף הפועל במגוון מצבים חכמים לאולפן המקצועי כמו מעבר בין שני זוגות מוניטורים, הקלטה מרובת ערוצים בשימוש ה talkback, השוואה לקטע רפרנס בלחיצת כפתור או השחלה של פרוססור במיקס או מאסטרינג. ה Crimson צועק איכות מהמגע הראשון עם משטח שליטה מפואר עם נוב יחיד לכל פעולה מפלדת על חלד בעל מגע רך, מארז אלומיניום מסיבי ומעגלים בסטנדרט יצור גרמני קפדני.  מתאים לכל מחשב ולכל מערכות ההפעלה בחיבור USB2.0 ( גם iPad )

עכשיו במבצע לגרסה החדשה REV.2: במקום 3,390 ₪ רק 2600 ₪
לקונים מהמשלוח הראשון בלבד


 
המגזינים המקצועיים הגדולים ממשיכים להלל את ה Crimson עם עוד ציוני שבח וים של מילים טובות, כולל השוואות בהן הCrimson עובר בביצועים כרטיסים שנחשבים "High-End" העולים פי חמישה !!! ( ביקורות נוספות בתחתית הדף )


כל מי שהציץ בשנה האחרונה בפורומים המקצועיים ושמע את ההקלטות\השוואות לציוד היוקרתי בעולם כבר יודע, ה Crimson הוא הדבר האמיתי למי שמחפש איכות סאונד מדהימה, בניה באיכות בוטיק גרמנית מפוארת ומחיר שלא משאיר מקום למחשבה. ה Crimson סחף את תחום האולפנים בסערה הודות לביצועי האודיו חסרי התקדים שהיו קיימים רק במכשירי High-End חיצוניים בתקציבים שלא היו נגישים לכל אחד. אבל עכשיו איכות הבניה הגרמנית ללא הפשרות והסאונד של הקצה הגבוה ביותר בתחום האולפנים נגיש לכולנו!  
 

המגזינים המקצועיים הגדולים ממשיכים להלל את ה Crimson עם עוד ציוני שבח וים של מילים טובות, כולל השוואות בהן הCrimson עובר בביצועים כרטיסי "High-End" שעולים פי ארבע !!!

( לביקורות גללו לתחתית הדף ) 

הפיצ'רים החשובים Crimson:

 • כרטיס קול High-End בחיבור USB 2.0 בעל ביצועים גבוהים והשהיות נמוכות ל Windows ומחשבי Mac עם 6 כניסות הקלטה ו-6 יציאות השמעה המשלב שלט בקרה מפורט ושקוף. 
 • שליטה טוטאלית על כל האפשרויות ישירות ממשטח השליטה ללא תלות בתוכנה נוספת. הפעלה קלה וברורה למשתמשים חדשים.
 • תוצרת בוטיק גרמנית High-End, הביצועים והסאונד האיכותי ביותר בעולם במדרגת המחיר והרבה מעבר לה.
 • הקדם מגברים של ה Gain Station תוצרת SPL, סקציית ה ""Clean Gain מחלקים נפרדים בלבד שמאתגרת יחידות חיצוניות באיכותן כולל מתח פאנטום יציב ופילטר חיתוך נמוכים ב 75Hz.
 • ממירי High-End חדשים מ SPL ( הממירים של ה Madison )  רזולוציה מקסימלית של 24bit 192kHz בתחום דינאמי מדוד של 110dB בכניסה.
 • שלט הווליום מתוך ה 2control שקוף ואיכותי עם נוב ענקי ורך למגע המציע מעבר בין שני זוגות מוניטורים ומבחר מקורות שמע.
 • הכרטיס הקול המקצועי היחידי בעולם הפועל במתח עבודה פנימי גבוה של 34V בעוצמות גבוהות מהסטנדרט של עד ל +22dBU
 • יציאות XLR מאוזנות. שליטה על שני זוגות מוניטורים עם התאמת עוצמות ( חוגות trim ), שני זוגות אוזניות, זוג כניסות הכלי וזוג כניסות המיקרופון פועלות יחדיו.
 • כפתורי פלדת אל-חלד, נוב ווליום ענקי וכבד, מארז אלומוניום עבה ( רק 500 יחידות בכל פס יצור! )
 • שלט בקרה מלא למוניטורים, נגנים, Talkback, עד 5 מקורות סטראופוניים. מערכת השוואה וניהול ערוצים למגוון יישומים. כל פעולה עם נוב\כפתור ייעודי.
 • עבודה יציבה ומהירה מול כל מחשב או iPad כולל Windows 8 ו- OSX Mavericks כולל עדכוני תוכנה וחומרה ( Firmware ) לשיפור הביצועים ותאימות עתידית מול מחשבים חדשים.


 


 

1.זוג כניסות מיקרופון ( פריאמפ )
ה Crimson מכיל זוג כניסות מיקרופון אשר נלקחו מסקציית ה Clean gain של היחידה החיצונית של SPL, ה Gain Station. מעגלי ההגברה מציגים נתונים מרשימים עם תחום תדרים לינארי ורחב של 10Hz-200kHz, ורמת רעש נמוכה של -90 dBU ב 30dB Gain. כל כניסה מכילה מעגל פאנטום 48V אינדיבידואלי וחיתוך נמוכים ב 80Hz ב 6dB לאוקטבה. כל מעגל מבוסס על טרנזיסטור יחיד ( Discrete  ) ללא חלקים משולבים (IC) .

2.זוג כניסות כלי נגינה ( Direct / DI )
ה Crimson מציע זוג כניסות כלי נגינה זהות להגברת בס וגיטרות ללא צורך בדיירקט. זוג הכניסות מציעות גם הן תחום תדרים רחב של 10Hz-200kHz ברמת רעש של 85dB ועמידה בעוצמות גבוהות של עד ל +22dB.

3. ארבע כניסות ליין
כל ארבעת הכניסות ב Crimson מאוזנות ומזינות את הממירים בעוצמה של 1:1. הן עוקפות את קדם המגברים וכניסות הכלי להקלטת כלים בעוצמות ליין כמו סינטיסייזרים. הממירים החדשים מ SPL נלקחו מה ה Madison, ממיר ה MADI של SPL עם  רזולוציה מקסימלית של 24bit 192kHz בתחום דינאמי מדוד של 110dB.


4. כניסות אנלוגיות
Crimson מאפשר השמעה של 4 כניסות אנלוגיות בוא זמנית. עם כפתור בחירה לכניסה המושמעת דרך סקציית המוניטור בזוג כפתורים בוררים: 1/2 – 3/4. כאן כפתור ה MONO יעיל לשמיעת ערוץ ההקלטה בשני הצדדים.


 

5. חזרות מהמחשב
ל Crimson יש 4 ממירי יציאה D/A לשמיעה של 4 ערוצים נפרדים או בד"כ זוג ערוצי סטריאו מהמחשב.זוג כפתורים מנתבים את היציאות למוניטורים או לאוזניות. ה Crimson מסוגל לשלב אות שנשלח ישירות מהכניסה ( Direct monitoring ) עם אות "רטוב" מהתוכנה הכולל אפקט, למוניטור לא איחורים למרות השימוש באפקט.

6.שלושה מקורות סטראופוניים
ה Crimson הוא שלט מוניטור מקצועי  אמיתי עם מגוון אפשריות שליטה וניתוב.  שלושת המקורות מתחברים בשלושה סוגים של מחברים לוורסטיליות המרבית.
1.TRS - PL מאוזן לחיבור אות מאוזן ממכשור אולפני מקצועי
2.RCA לחיבור קו לא מאוזן כמו CD או ממיר טלויזיה.
3.MINI-Jack או PL  קטן\סוני לחיבור iPhone/iPad או נגן mp3
מקורות 2 ו- 3 מוגברות לעוצמות מקצועיות אוטומטית לעבודה נכונה מול שאר החיבורים. ניתן לכוון את הכניסות לקבל unity gain ( 1:1 ) על ידי שינוי ב DIP switch.

7.מצב אומן
מצב האומן ( Artist Mode ) מיועד להקלטת אומן אחר שאולי צריך מיקס אוזניות שונה ו talkback להדרכה במהלך ההקלטה.
הטכנאי\מפיק יכול לבדוק את המיקס של האומן בלחיצת כפתור, ניתן גם לשלוח את המיקס המלא לאומן בלחיצת כפתור מבלי לשנות את עוצמת השמע.
יציאות 3/4 יכולות לשמש לזוג מוניטורים נוסף או למגבר אוזניות להקלטה מרובת נגנים.

8.שני זוגות של מוניטורים
ניתן לחבר שתי זוגות של מוניטורים ל Crimson ולעבור בניהם עם כפתור ה A/B. יציאת B מאפשרת הנחתה מדויקת להשוואת עוצמות. ההנחתה מתבצעת על ידי זוג Trims בקרבת היציאות. כפתור ה DIM מנחית את העוצמה ב -20dB. במצב אומן יציאת B יכולה לשמש למגבר אוזניות עם מיקס ייחודי. 

9.כניסה דיגיטלית
הכניסות הדיגיטליות בפורמט S/PDIF מציעות התתמשקות דיגיטלית אל תוך הלב האנלוגי עם אותם הממירים מכרטיס הקול, הממירים הנוספים מבטיחים אות זהה לחלוטין ללא שינוי בצבע מול ה DAW. לחיבור CD רפרנס, פרוססור דיגיטלי או בשימוש כממיר D/A למוניטורים.

10.זוג יציאות לאוזניות
Crimson מכיל זוג מגברי אוזניות איכותיים עם עוצמה גבוהה במיוחד. שיכולות להפעיל כל אוזניה מ 16Ω ל 600Ω. במצב "אומן" סיגנלים שונים יכולים להשלח לכל יציאת אוזניות בנפרד.

11.מוניטור מיקס
עם המוניטור מיקס ניתן ליצור מיקס של האות הנכנס להקלטה וההשמעה הקלות מבלי לגעת בתוכנה. הסינגל מגיע בזמן אמת בצורתו האנלוגית וללא כל השהייה. כל ערוצי הכניסה והמקורות ניתנים למיקס בצורה חופשית.

12.ווליום.
נוב הווליום הגדול עשוי פלדת על חלד מעניק תחושה נעימה ורכה עם דיוק רב. הנוב שולט על עוצמת המוניטורים A ו- B. חשוב לציין שהנוב פועל בצורה אנלוגית ובצורה מאוזנת ושקופה לחלוטין בשונה מרוב הכרטיסים המשתמשים בהנחתה דיגיטלית שגורעת מהסיגנל.
 
 

 

ביקורות: